معرفی برند اینتکس INTEX

برند اینتکس مربوط به یک شرکت آمریکایی بوده که توانسته در کشور چین انواع محصولات بادی مانند قایق بادی، استخر بادی، تشک بادی، قلعه بادی، تخت خواب بادی و… با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت ممکن تولید نماید. بدین ترتیب استقبال از محصولات INTEX در کشور های مختلف دنیا بسیار زیاد می باشد.

توضیحاتی در مورد برند اینتکس
اینتکس یا INTEX یک شرکت بسیار بزرگ و معتبر در زمینه محصولات بادی و تفریحی بوده، که دارای بیش از ۴۰ سال سابقه مفید می باشد. شرکت اینتکس با اینکه یک کمپانی آمریکایی است اما به خاطر اینکه قیمت تمام شده محصولات خود را به کمترین میزان ممکن برساند، در حال حاضر محصولات خود را در چین تولید می نماید.

محصولات اینتکس معمولا دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشند. بدین ترتیب افرادی که از انواع محصولات با برند اینتکس استفاده نموده، رضایت کاملی از این محصولات دارند.

اوایل کار شرکت اینتکس فعالیت خود را با تنها یک محصول آغاز کرده و آن محصول نیز توپ های بادی بودند، اما به واسطه استفاده از دانش و تجربه متخصصان در زمینه های مختلف، توانسته محصولات بسیار زیادی را تولید و به بازار عرضه نماید. تنوع بسیار زیاد در محصولات برند اینتکس باعث شده تا مصرف کنندگان بسیار زیادی از محصولاتی که ساخت شرکت اینتکس بوده، استفاده نمایند. شرکت اینتکس در حال حاضر دفتر اصلی خود را در آمریکا و دفتر فروش خود را در کشور چین و شهر هنگ کنگ دایر نموده است.

مزایای محصولات اینتکس
یکی از ویژگی های اصلی شرکت اینتکس این است که توانسته با فراهم کردن شرایطی خاص، همه رقبا را به نوعی از میدان خارج کرده و محصولات خود را با اطمینان در کشور های مختلف عرضه نماید.

این موضوع به خاطر این است که شرکت INTEX محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا و تحت استاندارد های آمریکایی و اروپایی تولید می نماید و همچنین قیمت تمام شده این محصولات بسیار مناسب بوده و با کمترین قیمت ممکن به دست مصرف کننده می رسند.

این موضوع باعث شده تا برند INTEX بتواند در همه کشور ها ارزش بالایی پیدا کرده و اغلب مشتریان به دنبال محصولات این برند می باشند. بدین ترتیب با پرداخت هزینه های مشابه با سایر برند ها و یا حتی کمتر، محصولات بسیار باکیفیتی را می توانند تهیه نمایند. این موضوع باعث شده تا برند اینتکس بتواند در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا به عنوان برند محبوب و شناخته شده در حوزه کاری خود شناخته شود.

این موضوع باعث شده تا شرکت اینتکس بتواند میزان فروش خود را بسیار بالا ببرد و در نتیجه سود دهی بسیار بالایی داشته باشد. این موضوع توان رقابت با این شرکت را از سایر رقبا گرفته و شرکت INTEX به عنوان یکه تاز میدان تولید محصولات بادی و تفریحی در حال فعالیت می باشد.

معرفی برخی از محصولات کمپانی اینتکس
کمپانی اینتکس محصولات بسیار زیادی را تولید می کند، که همه این محصولات به صورت بادی و یا پیش ساخته بوده، که هدف اصلی ساخت این محصولات کاهش هزینه ها و همچنین جلوگیری از اشغال فضای بسیار زیاد از منازل و ویلاها می باشد. بدین ترتیب محصولات INTEX با استقبال بسیار مناسبی از سوی مصرف کنندگان در سراسر کشور مواجه شده است. زیرا محصولاتی را به بازار عرضه نموده که بسیار سودمند، باکیفیت و ارزان می باشند.

قایق بادی
قایق بادی یکی از کاربردی ترین محصولات برند INTEX به شمار می رود. قایق های بادی INTEX در مدل ها و ابعاد بسیار مختلفی با اهداف مختلفی تهیه و تولید شده اند. قایق بادی INTEX به صورت یک الی ۶ نفره و در مدل های جیمینی، پونتون، کایاک، مارینر و… می باشند.

قایق های بادی را شرکت اینتکس برای ماهیگیری، تفریح و… تهیه و تولید نموده جنس این قایق ها معمولا بسیار محکم و ضد آب بوده، بدین ترتیب می توان با ایمنی و امنیت بسیار بالایی از قایق بادی اینتکس استفاده نمود.

بدین ترتیب چنانچه به دنبال محصولات تفریحی و سرگرمی باکیفیت و ارزان قیمت بوده و می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید، بهتر است اینتکس را انتخاب نمایید. محصولات برند INTEX همگی استاندارد و باکیفیت بوده و از بهترین مواد اولیه تولید شده و قبل از عرضه به خوبی تست می شوند.

ازین روی بر طبق میزان علاقه مردم به استفاده از محصولات اشاره شده در متن بالا ، گروه توکاشاپبه عنوان نمایندگی رسمی شرکت اینتکس ، اقدام به فروش محصولات بادی به صورت آنلاین و اینترنتی کرده است. در ضمن برای رفاه حال مشتریان عزیز و برآوردن حس تنوع طلبی کاربران سعی کرده با ایجاد محصولات بادی متمایز و به تعداد زیاد رضایت خریداران را کسب نماید.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “معرفی برند اینتکس INTEX”

Leave a Reply

Gravatar